40 відгуків
+380 (66) 823-76-56
Меблі для дому та офісу за доступними цінами

Який диван підійде саме Вам.

Який диван підійде саме Вам.
Жоден будинок не обходиться без м'яких меблів у вітальні. Ми досить багато часу проводимо у вітальні: проводимо вечори в компанії друзів, читаємо, займаємося рукоділлям і просто дивимося телевізор. І звичайно ж, центральне місце у вітальні належить дивану. Він повинен бути зручним і функціональним. Щоб вибрати диван, потрібно враховувати велику кількість факторів, проте основними з них є наступні:
М'які меблі повинна бути комфортною. Це означає наскільки Вам зручно використовувати диван не тільки за прямим призначенням, а і наскільки він забезпечує сон і здатний задовольнити потреби хребта.
Надійність. Виріб повинен бути достатньо міцним і надійним для забезпечення максимально тривалого терміну експлуатації.
Практичність. Простота і зручність в експлуатації і догляді за м'якими меблями також є важливою характеристикою. Потрібно мати можливість легко і швидко почистити диван.
Для вашої зручності ми розділили дивани щодо механізмів трансформації:
Диван книжка. При такому механізмі спинка відкидається назад до клацання з невеликим висуненням вперед сидіння;
Диван єврокнижка (ще можна назвати кушетка) це альтернатива книжці, тому що сидіння висувається вперед, а спинка опускається у простір, що утворився. Такі дивани прості трансформації і у них більш рівне спальне місце.
Диван Клік-кляк це аналог книжки. Різниця тільки в тому, що в конструкції дивана є додаткове проміжне положення спинки, завдяки якому можна розташуватися напівлежачи або напівсидячи.
Диван Тік-так (його ще можна назвати крокуюча єврокнижка). Завдяки такому механізму ви не подряпаєте підлогу і легко зможете перетворити диван в ліжко. Для цього потрібно сидіння дивана підняти і потягнути вперед на себе, потім опустити. У нішу, що утворилася опустити спинку. Ліжко готова!
Диван Дельфін. Цей механізм використовується в основному для кутових диванів. Складається з декількох частин, причому одна з них розташована під сидінням у висувному відсіку, а друга в висувному блоці під сидінням. Диван з таким механізмом простий у трансформації, у нього велике спальне місце, і воно рівне. Для диванів з таким механізмом використовують міцну та якісну деревину.
Диван с поворотным механизмом. Также в основном, используется в угловых диванах. Они предназначаются для ежедневного сна. Особенностью такой конструкции является то, что одна из частей подъезжает к другой на роликах образуя таким образом полноценное двуспальное место.
Диван Аккордеон. В таком диване используется механизм по принципу гармошки. Это означает, что для того, чтобы превратить диван в кровать нужно слегка приподнять сиденье и потянуть на себя. Потом диван раскладывается сам. Однако для трансформации такого дивана в кровать нужно больше пространства.
Диван Софа. Диван с таким механизмом раскладывается следующим образом: сначала выдвигается нижняя часть конструкции (это ящик для белья) на себя. И образуется место для откидной подушки, расположенной на сидении, образуя таким образом спальное место.
Диван Мералат. Такой механизм, как правило, используется в гостевом варианте мебели. Обычно комплектуют матрасом. Принцип раскладки дивана с таким механизмом: убираете подушку с сиденья и последовательно разворачиваете одну и вторую секции дивана.
Диван Французька розкладачка. Так званий гостьовий варіант. Перевагою такого дивана є компактність у складеному вигляді. При виборі дивана з таким механізмом слід врахувати, що це трехскладный механізм, потрібно знімати пуфи перед трансформацією і досить короткий термін експлуатації (до 5 років).
Диван Седафлекс (або американська розкладачка). Можна використовувати для щоденного сну і у нього механізм подвійного складання. Такий диван просто розкладати. Щоб перетворити диван в ліжко потрібно потягнути складену конструкцію вгору і на себе, при цьому встановити першу секцію на ніжки і слідом розгорнути і поставити другу.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner